Polityka Prywatności

Kim jestem i jak przetwarzam Twoje dane osobowe?

Administratorem Twoich danych jest Karol Cymerman.
Możesz się z nami skontaktować pisząc na adres Destlo@wp.pl lub poprzez formularz kontaktowy, dostępny pod adresem Destlo.com/kontakt.

Przetwarzam Twoje dane wyłącznie w następujących celach:

  • założenie konta w sklepie Destlo.com,
  •  realizacji zamówienia,
  •  informowania o statusie zamówienia przez pocztę elektroniczną,
  • przyjmowania i rozpatrywania reklamacji i zwrotów.

Nie przekazuję Twoich danych nikomu, poza firmami wspierającymi mnie w prowadzeniu tej strony i dbającymi o to, żebyś mógł/a cieszyć się zamówioną płytą, w tym firmy serwisujące oprogramowanie, dostarczając usługi teleinformatyczne, oraz firmy kurierskie i pocztowe. 

Jakie dane przetwarzam?

Będę przetwarzać Twoje dane osobowe potrzebne do założenia konta w sklepie
Destlo.com .

Na jakiej podstawie przetwarzam Twoje dane?

Będę przetwarzać Twoje dane na następujących podstawach uzasadniających przetwarzanie danych osobowych:
– Wykonanie umowy
Podstawą prawną dla przetwarzania zebranych danych osobowych jest wykonanie umowy sprzedaży. W tym względzie zainteresowany jest zobowiązany podać dane potrzebne do wykonania umowy. W przypadku niepodania tych danych nie jest możliwe wykonanie umowy sprzedaży.

Jak długo będę wykorzystywać Twoje dane?

Będę przetwarzać Twoje dane jedynie tak długo jak to będzie potrzebne do realizacji zamówienia i odpowiadania na Twoje pytania i reklamacje i nie dłużej niż wymagają tego ode mnie przepisy prawa.

Jakie uprawnienia Ci przysługują?

W każdej chwili możesz uzyskać dostęp do swoich danych (w tym otrzymać ich kopię), żądać ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania (w określonych przepisami sytuacjach), a także przeniesienia danych do wskazanego przez Ciebie administratora danych osobowych, jak również wnieść skargę, na to w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane, do organu właściwego dla ochrony danych osobowych.